Warszawa ul. Obywatelska 1 lok U14 kontakt@next.edu.pl 697 160 807
Poznaj nas lepiej

Next Centrum Edukacji

Marka Next powstała we wrześniu 2016 roku przy osiedlu Zielona Italia w Warszawie. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach językowych. Od kwietnia 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z British Council w ramach organizacji egzaminów Cambridge w naszej siedzibie. Nasze kursy odbywają się w nowoczesnych salach wyposażonych w najnowsze technologie.

Nasze doświadczenie zdobywamy również od 1998 roku pod nazwą Nifis. Prowadzimy szkolenia językowe, warsztaty biznesowe oraz przygotowujemy tłumaczenia dla firm oraz instytucji na terenie całej Polski dla takich firm jak : IKEA. Costa Coffee, Action S.A. oraz wielu innych.

Nasza misja

Misją firmy jest bycie liderem na rynku edukacyjnym poprzez dostarczanie naszym klientom nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych.

Zasady pracy

W naszej codziennej pracy kierujemy się własnym kodeksem etycznym i zbiorem procedur opracowanych specjalnie na potrzeby szkoły językowej.

Klucz do sukcesu

Nowoczesna szkoła, która odpowiada na zmieniające się potrzeby jęzkowe naszych klientów.

Nowoczesność

Wciąż szukamy nowych sposobów, by skutecznie i ciekawie przekazywać wiedzę naszym słuchaczom. Wdrażamy nowe technologie w nauczaniu, aby nasze kursy były nowoczesne i ułatwiały naukę. Opracowaliśmy program nauki języków obcych z wykorzystaniem tabletów firmy Apple oraz aplikacji mobilnych.

Doświadczenie

Doskonali nauczyciele nigdy nie przestają się uczyć. Wspieramy naszych nauczycieli w przygotowywaniu programów nauczania dla naszych słuchaczy. Aplikacje mobilne dostępne na iPada i Maca wykorzystywane są na zajęciach językowych – tak aby najnowsze techniki dydaktyczne rozbudzały w klasie ducha innowacji.Nasi nauczyciele wymieniają się doświadczeniami oraz materiałami z innymi szkołami.

Współpraca

Pokazujemy jak rodzice mogą wspierać naukę  języków obcych swoich dzieci. Współpraca rodzica, ucznia i szkoły językowej to najlepszy sposób osiągnięcie sukcesu w nauce języków obcych.Jednocześnie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo pracy z technologią i wspieramy rodziców w codziennym wykorzystaniu sprzętu mobilnego.