Ucz się w szkole lub w domu

Zapisz się na kurs. Poznaj naszą ofertę. 

Learn Something New

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych szkół językowych w Polsce, która z sukcesem wdraża nowoczesne technologie w nauczanie języków obcych. Marka NEXT powstała we wrześniu 2016 przy osiedlu Zielona Italia w Warszawie. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy zarówno lekcje stacjonarne, jak i online. 

Magdalena Leśniak
Managing Director
Nasza wizja

Kim jesteśmy

"Learn something new" to dewiza, którą wyznają nasi lektorzy. W naszej szkole uzyskasz rzetelną wiedzę i codziennie otrzymasz dawkę nowej wiedzy!

Doskonali nauczyciele nigdy nie przestają się uczyć. Wspieramy naszych nauczycieli w przygotowywaniu programów nauczania dla naszych słuchaczy. Aplikacje mobilne dostępne na iPada i Maca wykorzystywane są na zajęciach językowych – tak aby najnowsze techniki dydaktyczne rozbudzały w klasie ducha innowacji. Nasi nauczyciele wymieniają się doświadczeniami oraz materiałami z innymi szkołami.

Misją firmy jest bycie liderem na rynku edukacyjnym poprzez dostarczanie naszym klientom nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych. Od kwietnia 2019 roku rozpoczeliśmy współpracę z British Council w ramach organizacji egzaminów Cambridge w naszej siedzibie. Nasze kursy odbywają się w nowoczesnych salach wyposażonych w najnowsze technologie.   

Nasze doświadczenie zdobywamy również od 1998 roku pod nazwą Nifis. Prowadzimy szkolenia językowe, warsztaty biznesowe oraz przygotowujemy tłumaczenia dla firm oraz instytucji na terrine całej Polski dla takich firm jak: IKEA, Costa Coffee, Action S.A oraz wielu innych.  

Rozwijamy talenty

Nasze grupy liczą od 5 do 10 osób. Jeśli chcesz zapewnić sobie lub swojemu dziecku miejsce w grupie, zarezerwuj je już dzisiaj! Oferujemy również zajęcia indywidualne. Zaproponujemy Ci indywidualną ścieżkę nauki oraz dostosujemy materiał szkoleniowy do Twoich potrzeb.  

Metodyka NEXT i proces nauczania


Na zajęciach wykorzystujemy zarówno podręczniki, jak i materiały autentyczne, które umożliwiają kontakt z codziennym językiem. Korzystamy również z nowoczesnych technologii.

Ucz się we własnym tempie


Oferujemy kursy językowe oparte o autorski program nauczania. Przeprowadzamy również testy wewnętrzne których celem jest mierzenie i sprawdzanie postępów.

Uzyskaj certyfikat Cambridge


Ucz się języka i zdobywaj międzynarodowe certyfikaty. Przygotowując słuchaczy do egzaminów uczymy praktycznego języka, słownictwa, przydatnych zwrotów oraz niezbędnych zagadnień gramatycznych.

Scroll to Top