Zgoda na publikację wizerunku

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku  mojego dziecka     przez Magdalenę Leśniak, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą NIFIS Magdalena Leśniak z siedzibą w Warszawie przy ul. Obywatelskiej 1 lokal U14, NIP 727-152-33-34, REGON: 47223986 na potrzeby marketingowo-sprzedażowe Szkoły Językowej NIFIS  poprzez publikację na następujących stronach internetowych: www.next.edu.pl oraz na portalach społecznościowych Facebook, Instagram, You tube.

Warszawa, dnia 17.08.2021

 

 

Informacja:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nifis Magdalena Leśniak. Podanie danych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane na podstawie uzyskanej zgody, która może być cofnięcia w każdej chwili np. poprzez wysłanie e-maila z oświadczeniem na adres konatkt@next.edu.pl Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem wykorzystania danych do chwili otrzymania oświadczenia o cofnięciu zgody.

Mają Państwo prawo dostępu do danych i ich poprawienia lub usunięcia oraz do złożenia skargi do organu nadzorczego. Więcej  informacji znajduje się pod adresem: https://www.next.edu.pl/polityka-prywatnosci/

 

Scroll to Top